Apple iTunes: Nefunkční detekce mobilu Apple iPhone

Pokud můj blog čtete pravidelně, víte, že jsem přešel z platformy Windows 10 Mobile na Apple iOS, konkrétně na iPhone 7 Plus. Tím pádem musím řešit také synchronizaci a zálohování telefonu. Nedávno jsem řešil problémy s nefunkční detekcí telefonu v aplikaci iTunes, která se používá pro počítače s Windows.

Continue reading ‘Apple iTunes: Nefunkční detekce mobilu Apple iPhone’

Praktické zkušenosti s Apple iPhone 7 Plus (aktualizace 22.11.2017)

Před necelými dvěma lety jsem zde na svém blogu popisoval celkem podrobně moje zkušenosti s telefonem Microsoft Lumia 950 XL. Doba jde dál a i když jsem byl se svým telefonem velmi spokojen, došlo na situaci, jestli je situace kolem Windows 10 Mobile udržitelná a jestli není vhodnější se podívat po jiné platformě. Nakonec zvítězil Apple se svým iOS.

Continue reading ‘Praktické zkušenosti s Apple iPhone 7 Plus (aktualizace 22.11.2017)’

Xamarin Live Player – iOS – Visualization Error – Exception of type ‚Foundation.ModelNotImplementedException‘ was thrown

Pokud vyvíjíte aplikace pro Apple iOS v Xamarinu a testujete je v Xamarin Live Player můžete se setkat s nefunkční aplikací v případě, že používáte projekty PCL.

Continue reading ‘Xamarin Live Player – iOS – Visualization Error – Exception of type ‚Foundation.ModelNotImplementedException‘ was thrown’