TES 4 Oblivion Czech: Nábor zájemců a testerů (Aktualizace 4.3.2018)

Po sepsání článku o statistikách uživatelů češtiny pro Morrowind se mi při představě příprav nové verze překladu do toho moc nechce … Na druhou stranu je mi to líto to neudělat, kromě opětovného seznamování principu překladu a pluginů pro Oblivion se dá jádro instalace a nástrojů využít a část práce tím ušetřit.

 

Bohužel však náš tým je celkem vytížen a neradi bychom dělali zbytečnou práci. Když jsem nad tím tak přemýšlel jak to udělat, jak zjistit, zda by byl dostatek zájemců a zda je komunita kolem této hry ještě živá a v dostatečném počtu, napadlo mne zkusit to průzkumem.

 

 

Pokud tedy máte zájem o novou verzi instalace pro Steam a Non-Steam Oblivion, podobně jako jsem vytvořil novou instalaci pro Morrowind, máte možnost mi dát najevo, že máte skutečný zájem, vyplněním formuláře. Pokud se vás najde dostatečné množství 400–600 zájemců, bude to pro nás impuls, že naše práce nebude marná …

 

Aktualizace 4.3.2018

Původní článek s textem výše, vyšel 13.8.2017. Za tu dobu formulář nasbíral k dnešnímu dni (4.3.2018) celkem 65 zájemců. Tento samotný článek si přečetlo 465 čtenářů.

400 zájemců je tedy nejspíš přehnané číslo. Přehodnotil jsem minimální počet zájemců na 250. Pokud se zaregistruje 250 zájemců, kteří pak budou minimálně číst emaily (abych to pak nedělal ve výsledku jen pro 40 lidí) začneme pracovat na nové verzi češtiny.

 

Odkazy

 

8 Responses to “TES 4 Oblivion Czech: Nábor zájemců a testerů (Aktualizace 4.3.2018)”


Leave a Reply