Microsoft Windows Internet Explorer 9: Příručka k produktu (Product Guide)

Microsoft vydal novou verzi prohlížeče Windows Internet Explorer 9. Pokud tento prohlížeč chcete nasadit, jistě vás budou zajímat detaily a možnosti tohoto nového produktu a také možnosti nasazení v podnikové síti.

Microsoft Windows Internet Explorer 9 Product Guide je dokument o rozsahu 104 stran, který popisuje schopnosti a možnosti nového prohlížeče Microsoft Windows Internet Explorer 9.

– Internet Explorer 9 Product Guide for Consumers
– Internet Explorer 9 Product Guide for Developers
– Internet Explorer 9 Product Guide for IT Professionals

###Microsoft Windows Internet Explorer 9 Product Guide for IT Professionals
Pro správce sítí bude asi nejdůležitější část Internet Explorer 9 Product Guide for IT Professionals. Pro nasazení Internet Exploreru jsou důležité následující kapitoly:

– Deployment and control
– Internet Explorer Administration Kit
– Slipstream installation
– Robust Group Policy support
– Predictable updates

Všechny kapitoly se bohužel vejdou na 3 strany, dokument obsahuje spíš obecný popis možností bez technických detailů. Více informací o nasazení prohlížeče Internet Explorer se dozvíte hlavně v Internet Explorer Administration Kit.

###Odkazy
– „Microsoft Windows Internet Explorer 9 Product Guide“:http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=D4A95D6A-5995-4078-A5CF-81FB207084BC (anglicky)
– „Microsoft Windows Internet Explorer 9 – Internet Explorer Administration Kit“:http://www.michalzobec.cz/2011/05/29/microsoft-windows-internet-explorer-9-internet-explorer-administration-kit/

0 Responses to “Microsoft Windows Internet Explorer 9: Příručka k produktu (Product Guide)”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: