Microsoft Windows Internet Explorer 9: Internet Explorer Administration Kit

Microsoft vydal novou verzi prohlížeče Windows Internet Explorer 9. Pokud tento prohlížeč chcete nasadit, jistě vás budou zajímat detaily a možnosti tohoto nového produktu a také možnosti nasazení v podnikové síti.

Pokud to myslíte s nasazením prohlížeče Microsoft Windows Internet Explorer v podnikové síti vážně, bez Internet Explorer Administration Kit se neobejdete. S pomocí Internet Explorer Administration Kit si můžete vyrobit konfigurační soubor který vám přizpůsobí Internet Explorer přesně podle vašich představ (resp. podle podnikových standardů). Pro starší systémy než Windows 7 si můžete s pomocí Internet Explorer Administration Kit vyrobit kompletní instalační balíček včetně konfiguračního souboru jako nositele informací pro customizaci prohlížeče. Výsledný balíček je pak možné distribuovat po síti s pomocí Group Policy nebo zahrnout jako součást instalace operačního systému.

###Odkazy
– „Internet Explorer Administration Kit – Domovská stránka“:http://technet.microsoft.com/en-us/ie/bb219517 (anglicky)
– „Internet Explorer Administration Kit 8 – Popis využití“:http://blogs.technet.com/b/technetczsk/archive/2010/04/20/webove-utery-internet-explorer-administration-kit-ieak.aspx

0 Responses to “Microsoft Windows Internet Explorer 9: Internet Explorer Administration Kit”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: