Skype: Tipy pro práci se skupinami

Kromě toho, že je Skype užitečný nástroj pro online chat s jednotlivci, má celkem propracované možnosti chatu se skupinami. Některé funkce u skupinového chatu jsou vypnuté a tak někteří uživatelé mylně předpokládají, že Skype těmito funkcemi nedisponuje.

 

Nejčastějším argumentem, proč nepoužívat Skype pro skupinový chat je, že neumožňuje zpřístupnění historických zpráv z doby před připojením nového člena skupiny ve Skype. Tento názor je však mylný a to z důvodu, že Skype má zpřístupnění historie novým členům ve výchozím stavu vypnuté.

 

Chcete vědět víc informací o Skype? Možná se vám hodí článek Vše co jste chtěli vědět o Skype a báli se zeptat (aktualizováno), obsahuje odkazy na většinu článků o Skype na mém blogu.

 

Pokud máte založenou nějakou skupinu ve Skype, stačí si zobrazit profil skupiny, kde najdete klíčové možnosti nastavení, důležité také pro správu samotné skupiny.

  1. Přidat skupinu do oblíbených kontaktů.
  2. Název skupiny.
  3. Opuštění skupiny.
  4. Počet členů skupiny.
  5. Seznam správců skupiny.
  6. Možnost zapnout upozorňování na zprávy ve skupině.
  7. Zpřístupnit historii chatu všem. Ve výchozím stavu vypnuté.
  8. Aktivace Skype online skupiny.

 

 

Skype online skupina

Aktivace online Skype skupiny zpřístupní možnost chatování anonymním uživatelům a nebo přihlášeným uživatelům skrze internetový prohlížeč.

 

 

0 Responses to “Skype: Tipy pro práci se skupinami”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: