Microsoft TechNet Plus Subscription se slevou 40%

Právě jsem se dozvěděl že Microsoft nabízí 40% slevu na předplatné TechNet Plus Direct Subscription. Pokud si skočíte na stránky www.gettechnetplus.com budete po vybrání regionu přesměrování na stránky MS Technet s promo kódem, který vám zajistí zmíněnou slevu 40%.

Pro upřesnění běžná cena Microsoft TechNet Plus Direct Subscription na jeden rok je 452.10 EUR a v akci se slevou je 271.26 EUR.

**Co je Microsoft TechNet Subscription ?**

Microsoft TechNet Plus Subscription je levnější varianta předplatného na software společnosti od Microsoftu, které zahrnuje většinou poslední dvě nebo tři verze vybraných produktů. Jedná se především o aplikace z řady Microsoft Windows OS, Windows Server OS, Microsoft Server Products, Microsoft Office.

Microsoft TechNet Plus Direct Subscription – online varianta microsoft technet subscription. patří mezi nejlevnější varianty. veškerý software si stahujete online.

Microsoft TechNet Plus Subscription – zasílání DVD médií. Nevýhodou je že samotné produkty si musíte stáhnout online. Na DVD chodí pouze nově vydané produkty a přehled oprav.

„Více podrobností o Microsoft TechNet Plus Subscription, včetně praktických zkušeností.“:http://lightninggroup.org/blogs/michal/2007/01/02/zkusenosti-s-predplatnym-microsoft-technet-subscription-a-microsoft-developer-network-msdn-subscription/

0 Responses to “Microsoft TechNet Plus Subscription se slevou 40%”


  • No Comments

Leave a Reply