America’s Army 3 ke stažení

Ne asi každý zná tuto taktickou akční multiplayer střílečku. Představte si Armed Assault jen pro pěchotu. Tak něco takového je přibližně hra America’s Army 3, která běží v nové verzi na „Unreal Engine 3“:http://cs.wikipedia.org/wiki/Unreal_Engine#Unreal_Engine_3.

Nejzajímavější na této hře je, že je kompletně vyvíjena na náklady „U.S. Army“:http://cs.wikipedia.org/wiki/U.S._Army (Armáda Spojených států amerických). Další zajímavostí je také to že před samotným hraním musíte projít základním výcvikem aby jste vůbec mohli tuto hru hrát. Poté je z vás obyčejný pěšák. Pokud během základního výcviku prokážete mimořádné střelecké schopnosti, budete mít možnost používat kvalitnější pušky pro ostřelovače. Taktéž můžete absolvovat další testy, na základě kterých můžete vykonávat povolání medika.

Hra je opravdu velmi realistická, byla jedna z prvních která simulovala dýchání včetně možnosti zadržet na chvíli dech kvůli přesnějšímu míření. Každopádně hru doporučuji hráčům, kteří umí alespoň trochu anglicky.

###Odkazy
– „America’s Army 3 ke stažení na Steamu“:http://store.steampowered.com/app/13140/
– „America’s Army 3 ke stažení – další zdroje“:http://www.americasarmy.com/downloads/

0 Responses to “America’s Army 3 ke stažení”


  • No Comments

Leave a Reply