Windows Insider okruhy (Windows Insider Rings)

Windows Insider program používá nově tři okruhy (Rings), které umožňují si vybrat od nových, ale málo ověřených a potencionálně nestabilních funkcí Windows, až po důsledně ověřené funkce, které však zatím ještě nebyly veřejně publikovány. Novinkou je okruh Release Preview. Co nabízí?

Seznam okruhů programu Windows Insider (Windows Insider Rings)

microsoft-windows-logo

Windows Insider Fast (Rychlý) Ring

Ideální pro účastníky programu Insider, kteří chtějí mít jako první přístup k buildům a upgradům funkcí, i když to pro jejich zařízení znamená určité riziko spojené s identifikací problémů, a kteří chtějí svými návrhy a nápady pomáhat vylepšovat software a zařízení Windows.

Windows Insider Slow (Pomalý) Ring

Ideální pro účastníky programu Insider, kteří chtějí mít co nejdřív přístup k buildům a upgradům funkcí s menším rizikem pro svoje zařízení a kteří stále chtějí prostřednictvím zpětné vazby pomáhat vylepšovat software a zařízení Windows.

Release Preview Ring

Ideální pro účastníky programu Insider, kteří chtějí mít co nejdřív přístup k aktualizacím pro Current Branch a aplikacím a ovladačům Microsoftu s minimálním rizikem pro svá zařízení a kteří chtějí prostřednictvím zpětné vazby pomáhat vylepšovat zařízení s Windows.

Odkazy

0 Responses to “Windows Insider okruhy (Windows Insider Rings)”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: