Vytvoření účtu Microsoft z libovolného emailu

Věděli jste, že k vytvoření účtu Microsoft nepotřebujete mít nutně založený účet na doméně Outlook.com? Použít lze jakýkoli jiný email, který už máte a na který jste zvyklí. Účet Microsoft pak slouží jako jednotná přihlašovací identita pro přihlašování do Windows 10 a dalších služeb jako Skype, OneDrive, Xbox Live, TechNet, MSDN apod. Jak si
takový účet vytvořit za pomoci libovolného emailu si řekneme v následujícím textu. Pokud se chcete o účtu Microsoft dovědět více, přečtěte si náš předchozí článek. 

Jak vytvořit účet Microsoft s libovolným emailem

Abyste mohli používat účet Microsoft, nemusíte nutně zakládat novou emailovou adresu na Outlook.com, nebo při prvním přihlášení do Windows. Využít lze jakýkoli jiný email, který vlastníte. Pro příklad si ukážeme vytvoření účtu Microsoft s emailovou adresou na portálu seznam.cz.

V prvním kroku přejděte na stránku vytvoření nového účtu (adresa v odkazech níže). Zde vyplňte potřebné údaje jako jméno, heslo, směrovací číslo, datum narození atd. Na obrázku si všimněte, že pro nový účet používám adresu VasEmail@seznam.cz.

Pokud nemáte rádi reklamní oznámení, tak ještě před dokončením, vyškrtněte úplně dole Zasílat mi propagační nabídky od Microsoftu. Následně po kliknutí na modré tlačítko Vytvořit účet, dojde k jeho vytvoření.

[singlepic id=351 weight=640 height=480 float=]

Váš účet Microsoft už je nyní téměř hotov. Teď už je stačí ověřit vaší emailovou adresu, kterou jste pro jeho vytvoření použili.

[singlepic id=352 weight=640 height=480 float=]

Přejděte proto do schránky emailového účtu, který jste použili pro vytvoření účtu Microsoft. Na tuto adresu vám byl doručen ověřovací email, který je potřeba potvrdit.

[singlepic id=353 weight=640 height=480 float=]

Ověřovací email vás informuje o tom, že pro dokončení celého procesu vytváření účtu Microsoft, je potřeba kliknout na Ověřit VasEmail@seznam.cz.

[singlepic id=354 weight=640 height=480 float=]

Po kliknutí je váš nový účet Microsoft vytvořen a vy jej můžete začít používat.

 

Odkazy

 

Komentáře nejsou povoleny.