Warhammer 40000 Dawn of War II – Nové zbraně pro Last Stand

V rámci balancování příchozího datadisku Warhammer 40000 Dawn of War II: Retribution budou vydány nové zbraně do módu Last Stand. Jde celkem o 12 různých zbraní pro boj zblízka nebo pro boj na dálku pro všechny herní rasy včerně nové rasy Imperial Guard v datadisku Retribution. Nejsem schopen posoudit účinnost nových zbraní ale něco mi říká že nové zbraně pro kapitána Space Marine (Space Marine Captain) mi usnadní život ve 12 kole 🙂 . Thunder Hammer nebo Lightning Claw jistě ocení každý fanoušek Space Marines.
Continue reading ‘Warhammer 40000 Dawn of War II – Nové zbraně pro Last Stand’

Služba Microsoft Xbox Live od 10. listopadu v České republice

Microsoft oficiálně oznámil uvedení podpory služby XBOX Live v České Republice od 10. listopadu 2010. Co to může pro mě znamat? Doufám že tím bude obecně služba Games for Windows Live podporována také a tím bude možné používat bez problémů účet Games for Windows Live jako uživatel z ČR, což dosud nebylo možné (musel jsem si nastavit že jsem z USA, nebo jiné podporované země).
Continue reading ‘Služba Microsoft Xbox Live od 10. listopadu v České republice’

Warhammer 40,000: Dawn of War 2 – The Last Stand Mod

S vydáním patche a přípravou datadisku vymysleli autoři hry Warhammer 40000: Dawn of War 2 nový herní mód The Last Stand (anglicky The Last Stand Game Mode). Nový herní mód poskytuje kooperativní hru pro tři hráče kteří si mohou nezávisle vybrat mezi třemi: Eldar Farseer, Ork Mekboy, Space Marine Captain.
Continue reading ‘Warhammer 40,000: Dawn of War 2 – The Last Stand Mod’