Skype: Jak je to se skupinovými hovory (aktualizováno)

Skype nedávno oznámil dostupnost skupinových hovorů i ve své bezplatné verzi. Doposud byly skupinové hovory výsadou pouze placené Premium verze. Jaká jsou pravidla a omezení pro skupinové hovory ve Skype bez poplatků?

microsoft-skype

Omezení bezplatných skupinových hovorů ve Skype

Skype sice nabízí skupinové hovory zcela zdarma, nicméně pro ně stále platí jistá omezení. Například maximální počet uživatelů, účastnících se skupinového hovoru, je stanoven na deset. Přičemž Skype doporučuje omezit se na maximálně pět uživatelů, pro lepší kvalitu a stabilitu přenosu.

Chcete vědět víc informací o Skype? Možná se vám hodí článek Vše co jste chtěli vědět o Skype a báli se zeptat (aktualizováno), obsahuje odkazy na většinu článků o Skype na mém blogu.

Další omezení vyplývá ze stanoveného FUP, které dovoluje provozovat skupinové hovory v maximální době sto hodin měsíčně a ne více než deset hodin denně. Po vyčerpání tohoto limitu bude dostupné pouze audio.

Plusem naopak je, že během skupinových hovorů je možné používat funkci sdílené obrazovky, kterou uvidí všichni účastníci.

 

 

Odkazy

 

Komentáře nejsou povoleny.