První recenze o Armed Assault a jak je to se StarForce

Dnes vyšla první česká recenze na serveru Tiscali Games. Recenze bude rozdělena na dvě části, první díl je recenze singleplayer části (klasická hra s kampaní) a v druhé části se bude recenzovat multiplayer.

Osobně se na Armed Assault docela dost těším, mám Operation Flashpoint včetně datadisku Operation Flashpoint: Resistance, a rozhodně nelituju těch 1500, co jsem do hry vrazil. Hru už mám asi snad 4 roky, koupil jsem si ji chvíli po té co jsem koupil v té době nový počítač (AMD Duron 1,3GHz; 512MB RAM; nVidia GeForce 2 titanium 64MB). Dodnes jsme hráli tuto hru s kamarády po netu a dokonce jsem naverboval přítelkyni 🙂

 

 

ArmA jsem si už před pár týdny předplatil a doufám že mě nezklame. Oproti recenzentovi předpokládám, že bude plná chyb – podobné zážitky jsem zažil s OFP během vývoje Resistance – ostatně která hra není zabugovaná (Bethesda by mohla o The Elder Scrolls 3 Morrowind a The Elder Scrolls 4 Oblivion povídat)?

Recenze na Tiscali Games je rozhodně podle mě dost kritická, hra byla poměrně dost očekávána komunitou a nevydat ji na vánoce by podle mě byl hřích. Je to ostatně software jako každý jiný a časem až se vyladí tak bude mít opět silnou komunitu – alespoň v to doufám.

Nepříjemnou věcí je pro mě přítomnost ochrany StarForce ve hře. Uvidíme jak to bude časem. Kvůli jeho přítomnosti jsem uvažoval i o zrušení objednávky hry, ale nakonec jsem to zavrhl.

 

michal zobec

Michal Zobec Senior IT Consultant, Project Manager ZOBEC Consulting

3 komentáře: „První recenze o Armed Assault a jak je to se StarForce

  • 28. 3. 2007 (19:41)
    Trvalý odkaz

    já mám hru normálně se SF a v pohodě. tak si ji kup po internetu tam není SF ale SecuRom nebo něco takového….

  • 28. 3. 2007 (19:32)
    Trvalý odkaz

    Kvůli starforce se mi ta hra nechce kupovat 🙁

Komentáře nejsou povoleny.