Microsoft Windows 7 v češtině k dispozici (české jazykové balíčky)

Právě se chystám, že si přeinstaluju během víkendu notebook na finální verzi Windows 7 a pro jistotu jsem koukl co všechno obsahuje DVD s jazykovými balíčky, které jsem popisoval v předchozím článku *Microsoft Windows 7 RTM jsou již ke stažení*:
– Windows 7 Language Pack (x86) – DVD (Multiple Languages)
– Windows 7 Language Pack (x64) – DVD (Multiple Languages)

No a co tedy DVD obsahují? 35 jazykových balíčků včetně češtiny 🙂

Kompletní seznam jazyků: Arabic, Bulgarian, Chinese-Hong Kong SAR, Chinese-Simplified, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese-Brazil, Portuguese-Portugal, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, and Ukrainian.

Začíná se mi líbit jak si Microsoft hýčká uživatele z České republiky. Původně jsem totiž očekával, že čeština bude k dispozici až 1. října jak se psalo o ostatních jazykových verzích (například na Microsoft Technet Blogu).

###Odkazy
– „Microsoft Windows 7 RTM jsou již ke stažení“:http://www.michalzobec.cz/2009/08/07/microsoft-windows-7-rtm-jsou-jiz-ke-stazeni/
– „Kdy dostanete Windows 7 RTM?“:http://blogs.technet.com/technetczsk/archive/2009/07/24/kdy-dostanete-windows-7-rtm.aspx

0 Responses to “Microsoft Windows 7 v češtině k dispozici (české jazykové balíčky)”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: