Microsoft Bookings – stručný úvod

Microsoft Bookings je online rezervační systém pro pořádání schůzek s osobami mimo vaši organizaci, obvykle s vašimi zákazníky.

 

Microsoft Bookings je online rezervační systém pro pořádání schůzek s osobami mimo vaši organizaci, obvykle s vašimi zákazníky. Skrze Bookings si můžete rezerovat schůzku jak fyzicky tak online skrze Teams. Můžete nabídnout různé délky schůzek podle nejčastějších scénářů a potřeb vašich zákazníků. Pokud chcete, je možné typ schůzky koncipovat také jako službu, včetně informace o částce.

Při hledání termínu schůzky Bookings využívají volné termíny v kalendáři vašich zaměstnanců, takže Bookings značně zjednodušuje hledání volného termínu pro obě strany.

Příklady využití:

  • konzultační hodiny s učitelem pro žáky a rodiče ve škole, fyzicky, či online skrze Teams
  • schůzka v bance
  • rezervace v kadeřnickém salonu
  • návštěva opraváře u zákazníka doma
  • vzdálená podpora pro uživatele online skrze Teams

 

Video o Microsoft Booking

 

Celá přednáška Microsoft 365 & Azure Best Practices 2 (čtvrtek, 29.9.2022) je k dispozici na mém Patreonu https://zob.ec/paytz04

Další podrobnosti k přednášce: https://www.michalzobec.cz/zaznam-z-prednasky-microsoft-365-azure-best-practices-ctvrtek-29-9-2022-8744

Pokud se vám moje přednášky líbí, chtěli byste vidět všechny přednášky v plné délce, podpořit mou tvorbu a získat díky tomu další možné výhody, můžete mne podpořit členstvím na mém Patreonu https://www.patreon.com/michalzobec.

 

Michal Zobec

Michal Zobec Senior IT Consultant, Project Manager ZOBEC Consulting

Nechte vzkaz