Praktické zkušenosti s Microsoft Lumia 950 XL (aktualizováno)

Tento článek bude sloužit jako postupně aktualizovaná recenze mého nového telefonu Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM. V případě, že dojde k aktualizaci, článek bude mít aktualizován datum, takže o novinky nepřijdete 🙂 Prozatím se bude jednat spíše o draft popisující první dojmy, po víkendu už očekávám nárůst obsahu (článek zakládám v noci 29.4.2016).

Continue reading ‘Praktické zkušenosti s Microsoft Lumia 950 XL (aktualizováno)’

Praktické zkušenosti s Atlassian JIRA a Confluence (aktualizováno)

S Aplikací JIRA pracuji od dubna 2014, a od července 2014 na vlastních projektech. S Confluencí mám také praktické zkušenosti od dubna 2014 a na vlastních projektech jsem ji začal používat od února 2015. Jaké jsou tedy mé zkušenosti a postřehy z praktického používání?

Continue reading ‘Praktické zkušenosti s Atlassian JIRA a Confluence (aktualizováno)’

KeePass 2 Professional Edition – recenze

KeePass je velmi užitečný nástroj, do něhož si můžete ukládat své přihlašovací údaje, včetně hesel a třídit je do jednotlivých kategorií. Uložené údaje jsou chráněny za pomoci Hlavního klíče, který otevírá celou šifrovanou databázi s vašimi přihlašovacími údaji. Nemusíte si tak pamatovat desítky přihlašovacích údajů. Kromě přehledného správce hesel nabízí KeePass další užitečné funkce, které lze dále rozšiřovat za pomocí pluginů.

Continue reading ‘KeePass 2 Professional Edition – recenze’