Stav překladu The Elder Scrolls 3 Morrowind Czech all-in-one (čeština pro Morrowind, Tribunal a Bloodmoon)

Všechny příznivce hry The Elder Scrolls 3: Morrowind zcela jistě zajímá jaký je stav češtiny pro tuto skvělou hru.

Momentální stav je takový, že po vydání poslední verze bylo nalezeno několik desítek chyb v překladu z nichž tři hlavní způsobují vážný problém, který neumožňuje běžným způsobem dohrát hlavní linii příhěhu datadisku Bloodmoon. 

Většina problémů již byla odstraněna, bohužel však hlavní a největší problémy nebyly prozatím dořešeny pro nedostatek podkladů (několik lidí se ozvalo avšak nedodali dostatek podkladů pro přesnou identifikaci chyby).

Velmi by nám proto pomohlo pokud se budete řídit dokumentací jak hlásit problémy s překladem hry.

Pokud nám dodáte všechny potřebné podklady uvedené v dokumentu, velmi nám to usnadní hledání a následně pak opravu problémů se hrou.

9 Responses to “Stav překladu The Elder Scrolls 3 Morrowind Czech all-in-one (čeština pro Morrowind, Tribunal a Bloodmoon)”


 • jirka šlajchrt

  chci si nainstalovat češtinu do Morrowind a nevím jak poradte prosím

 • @jirka šlajchrt
  dobrý den, nejsem si jist jak vám mám radit? neumíte stáhnout program a nainstalovat jej?

 • prosím napište mi na e-mail marek.okno@seznam.cz
  kde a jak stáhnu do Morrowindu plnou češtinu(nebo takovou která stojí za to) protože jsem stáhnul verzi kde byla přeložena jen hlavní nabídka prosím

  • Češtinu je potřeba aktivovat. překlad je k dispozici jako doplněk hry a je třeba ji aktivovat v menu Data Files, podobně jako jiné pluginy.

   pokud si nevíte rady napište na podporu href=„http://­www.lightninggrou­p.org/doclib/2008/10­/13/the-elder-scrolls-3-morrowind-czech-all-in-one-ohlaseni-problemu/“ rel=„nofollow“>http:/­/www.lightnin­ggroup.org/do­clib/2008/10/13/the-elder-scrolls-3-morrowind-czech-all-in-one-ohlaseni-problemu/

 • aha už jsem to hral a je to super a když jsem to stahl tak se mi to nemuze smazat jako zkusební verze???

 • a co je lepsiho v obou datadiscích napiste blodman:
  a tribunal:

 • a jeste neco jak zapínám hru Morrowind s češtinou tak se mi oběvují nějáké ikony a je jich hodně a je to otravne bo musim asi tak 10 minut klikat než to přejedu tak co s tím ???

 • napiste

 • @kuba

  máš problém? napiš na podporu. z toho co jsi tu zatím napsal nic nepoznám kromě toho že jsi líný si něco číst. tuto diskuzi zamykám.

Leave a Reply