Sisters of Battle v datadisku Warhammer 40000: Soulstorm

Sisters of Battle opravdu budou v datadisku Soulstorm pro Warhammer 40000 Dawn of War.

Vzhledem k tomu že ve světě Warhammer 40000 jsou řádové sestry Impéria nadány magickými schopnostmi, můžeme počítat se zajímavými postavami v podobném stylu jako je Caplan, Commander a podobně.

 

Podle serveru Gamespot budou jednotky Sisters of Battle využívat svoje magické schopnosti na úkor příjmu zdrojů rekvizice. Pokud tedy během hry budete využívat jakékoli magické schopnosti sníží se vám tím příjem rekvizice – čímž budete moci stavět méně budov nebo méně jednotek. Je tedy na vás jestli máte dostatečnou armádu a zrovna nemáte potřebu ji dovybavovat nebo jestli raději omezíte kouzlení a rozšíříte svoje řady bojových jednotek o nějaké lepší kousky. Uvidíme jak se podaří autorům tyto schopnosti vyvážit a jestli tato rasa bude použitelná k boji. Prozatím jsou v Dawn of War nejoblíbenější Space Marines a Chaos. Zajímavou rasou jsou také Necrons ale ostatní rasy mají spíše nevýhodu a málokterý hráč dovede tyto rasy ovládat ke zdárnému vítězství.

 

Další obrázky jsou v galerii.

19 Responses to “Sisters of Battle v datadisku Warhammer 40000: Soulstorm”


 • díky za informaci,sem vůbec netušil že se chystá další warhammer,tuhle sérii RTS nejvíc žeru….ale nesouhlasím s poslední věštou,nejlepší rasou,která zanechává na každém bojišti smrt,zkázu a krev(v případě nekronů součástky a olej),jsou ORKS ORKS ORKS ORKS >D

 • čau dík za názor. orkové jsou fajn, velkou výhodu mají hlavně na počátku ale nějak mě osobně nevyhovují. podobnou výhodu mají třeba nekroni – mají armádu téměř skoro zadarmo (pokud nebudeš rozšiřovat počty jednotek ve skupině) – základních bojovníků. nejvíc mě oslovil boj za císaře a jeho impérium 😉 (Space Marines a nebo Imperial Guard taky má něco do sebe). Pokud hraju Dawn of War tak jsem si docela zvykl bojovat za Mariňáky a za Nekrony (tam je to dost ložitý v pokročilejším tech levelu kde mi už víc vyhovují Space Marines než Necrons).

  p.s.: pokud chceš můžeš mi zkusit vysvětlit jak jsou orkové silní 😀

 • no nevim,hlavní síla orků je právě v počátku hry,kde když získají převahu,skoro nic je nezastaví,základní pěchotu sice nemají zadarmo,ale velmi levnou,ale hlavně se RYCHLE DOPLŇUJE a vyrábí,což je naprostý opak u necronů,kteří když nemají dost obelisků,mají děsně pomalou produkci.I tak uznávám že je to velmi silná rasa,ale jak říkám,CC specialisti orků mě ještě nikdy nezklamali:).O marines ani nemluvím,ty maj prostě svoje kouzlo.

  p.s.:doufám že sem ti to vysvětlil,nebo sem to aspoň zkusil 😀

 • to waaagh

  jo dík, moc jsem je nezkoušel orky ale máš pravdu v tom že marines mají svoje kouzlo 🙂 hlavně mi víc vyhovuje jejich taktika a možnost nasazení na velké vzdálenosti (orbiter).

  p.s.: zahrát nechceš? pošli mi klidně mail…

 • no,co se týče hraní,to je dost daleko páč sem před týdnem musel formátovat,a včera sem dal stahování,takže to bude ku.evsky dlouho…jedeš na nějakym patchi?

 • mám Dawn of War i Dark Crusade, všechno v poslední verzi.

 • s tema tyranidama by to bylo zajimavejsi. Ale na Tau stejne nikdo nema

 • tak to nevim,no…jako co se týče síly,tak jsou dobrý,ale designově je totálně pojebali,podle mě je to zatim nejošklivější rasa…ale souhlasim,tyranidi by byli mnohem zajímavější…

 • No ja sem cetl na netu, ze tam pry v Soulstorm budou i letající stroje (letadla apod.) nevim co je na tom pravdy ale nechame se prekvapit – na tu hru se fakt tesim…
  Mimochodem Imperial Guard rules… akort mi prijde ze z nich jsou v tom dataci (dark crusade) trochu slabsi protoze muzou postavit jen 1 comando Kasrkinů, ale zase mají ty prenosne rotacaky a to je mazec nemluvim ani o tom brutalnim tanciku ktery likviduje vse co mu prijde do cesty…
  No jo da se i za IG hrat ale chce to trochu jinou taktiku a cvik.

 • to mikelos
  no Imperial Guards jsou spíš o obraně a o masové armádě (něco ve stylu rusů). samozřejmě kromě nejvyšší technologické větve.

  to sakul
  tyranidi existují v podobě MODu pro Winter Assault – jmenuje se Space Hulk, ale to není klasický mod s novou rasou ale simulace původní deskové hry Space Hulk. jinak tqžko říct, Tyranidi jsou zajímavá rasa, ale třeba Genestealers by asi těžko stavěli budovy apod. s Genestealers se setkáš třeba jen v hulku nebo při nějaké masové invazi je to spíš takovej ten nemyslící zabíjecí stroj účinný ve velkých počtech.

 • Když vezmete v potaz, že je tu podle wargamingový hry warhammer 40000, tak by mohly přijít ještě nějaký rasy (třeba deamonhunters A tyranidi). Někde jsem slyšel že THQ má licenciny 40k až do 2010

 • to Murmansk
  no je to možné, ale třeba rasa daemonhunters už existuje v podobě modu „Inquisition Daemonhunt Mod“ pro Dark Crusader. No a Tyranidi jsou v modu Space Hulk pro Winter Assault. Jen tedy výhradně ve stylu Space Hulk (což je vlastně hra ve hře 😉 ) ale jsou tam. Existuje pak i samostatná rasa Tyranidů v podobě modu ale zatím to jsou jen opravdu předběžné verze (Alpha).

 • Ale mohlo by to být bez modu a normálně ve hře a když o tom uvažuju tak ke každý rase existuje ještě spousta jednotek.
  A docela se divim že v soulstormu jsou letecký jednotky ve wargamingu exitujou totiž jen u dark eldar

 • murmansk říká:

  A docela se divim že v soulstormu jsou letecký jednotky ve wargamingu exitujou totiž jen u dark eldar

  a tyto informace máš odkud? jak si myslíš že ostatní rasy provádí výsadky z vesmíru na planetách? pokud vytváří hry na základě placené licence jistě se o tom poradí s držitelem licence a věř mi že zrova Games Workshop by asi moc nebylo rádo aby jim někdo zasahoval do „jejich světa“.

 • to murmansk

  viz třeba následující odkaz

  http://uk.games-workshop.com/download/popup.htm?/imperialguard/wallpapers/images/ig6-1280.jpg

  všimni si těch letadýlek co prolétají kolem budovy. a to se jedná jen o obrázek z Imperial Guards.

 • Docela by mě zajímalo jestli i Games Workshop bude dělat letecký jednotky.

 • no figurky asi neexistují – ostatně jak pak chceš na stolní hře simulovat pohyb ve vzduchu? ale ve světě warhammer a warhammer 40000 letecké jednotky běžně existují.

 • V obyčejném Warhammeru (ne 40 000) jsou letecké i figurky

 • to murmansk

  jj přesně tak, ve warhammer fantasy battle jsou i letecké jednotky v podobě figurek (draci apod.), ale mezi figurkami pro warhammer 40000 jsem letecké nenašel. ale vím že letecké jednotky ve wh40k existují…

Leave a Reply