Operating System [ROM] Update pro HTC S710 Vox ke stažení

Od 28. ledna 2008 je k dispozici první ROM update pro smartphone HTC S710 Vox. Výrobce nějak příliš nerozebírá co je nového, pouze zmiňuje nového průvodce nastavením (Setup wizard).

Pro stažení Update ROM navštivte stránky HTC, a přihlašte se na svůj účet (za předpokladu že jste zaregistrováni a především jste registrovali váš telefon).

„Domovské stránky HTC (anglicky)“:www.htc.com

4 Responses to “Operating System [ROM] Update pro HTC S710 Vox ke stažení”


 • Radek Doležel

  Netušíte, jestli tato ROM obsahuje i českou lokalizaci? S710 má manželka a přeci jenom je pro ni lepší české rozhraní než anglické.

  Díky,

  RD

 • michal zobec

  Radek Doležel

  zdravím, to netuším. připadne mi že telefony dodávané minimálně už mají češtinu v podobě MUI (spíš myslím že tam bude celosvětově dostupné MUI). všimněte si že můžete změnit jazyk kdykoli. přece jen jsou to už windows mobile 6 a doba od windows ce a windows mobile 2003 poněkud pokročila. a navíc výrobce nepíše že by ROM Update měl omezení na nějaké země apod. problém ale je že můžete přijít o vlastnosti dodané vaším prodejcem Voxe. v mém případě to je O2 takže zatím nespěchám. chtít po zaměstnancích O2 takovéto dotazy – to bych chtěl moc. tak počkám pár měsíců a pak se zkusím zeptat v servisu jestli už mají nový SW pro VOX od kyslíku 🙂

 • Update pro VOXe češtinu obsahuje, osobně vyzkoušeno. Bezprostředně po updatu je v angličtině a lze přepnout v menu do češtiny.

 • tomvalve

  dík za info. myslel jsem si že to tak bude, ale jaký přesně máš VOX? normální nebo s upraveným prostředím od operátora?

Leave a Reply