Nekecej On Tour s Nikol Štíbrovou

Již delší dobu jsem si oblíbil „internetovou TV Stream.cz“:www.stream.cz, zvlášť delší dobu už sleduju pořady „Nekecej“:http://www.stream.cz/kategorie/163-nekecej a „Jak se co dělá“:http://www.stream.cz/kategorie/45-jak-se-co-dela. „Předtím jsem sledoval“:http://www.michalzobec.cz/2008/07/17/gynekologie-2/ seriál „Gynekologie 2“:http://www.stream.cz/kategorie/113-gynekologie-2-hq a nyní jsem se začal vracet taky kvůli „Alles Gute“:http://www.stream.cz/kategorie/179-alles-gute.

Proč o tom ale píšu? Protože jsem se díval na 70. díl Nekecej. Na konci dílu si zahrála malou roličku slečna o které jsem se z diskuze dověděl že to je „Nikol Štíbrová“:http://www.csfd.cz/herec/17192-stibrova-nikol/. Proto asi ten název dílu – „Neuvěřitelná blondýna“?

No a proč se koukám na Nekecej? Protože se jedná o docela vtipnej pořad, kde si autoři nedělají srandu jen z obětí při pokládání svých otázek, ale taky sami ze sebe (většinou na začátku a na konci dílu) a mají taky zajímavý styl hodnocení výkonu zpovídaných obětí (ve stylu dvou černochů). Originální jsou hlášky typu: „Si spolk encyklopediu, ne?“, nebo „Respekt“, v případě správné odpovědi – bohužel nezní příliš moc často :-).

###Nekecej! 70. díl – Neuvěřitelná blondýna

0 Responses to “Nekecej On Tour s Nikol Štíbrovou”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: