WordPress Specialist (9406) / Brigáda / Celá ČR

Do našeho teamu hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Wordpress Specialist (specialista redakčního systému WordPress), který bude mít na starosti projekty společnosti a zajištění jejich podpory souvisejícími s weby založenými na redakčním systému WordPress.

Jedná se o pracovní pozici na zkrácený úvazek.

O společnosti ZOBEC Consulting

ZOBEC Consulting je českou společností, nabízející profesionální IT služby zaměřené na vývoj software, automatizaci a správu informačních technologií. Klademe důraz na individuální přístup a řešení na míru. Mezi naše zákazníky patří jak malé firmy, tak velké mezinárodní společnosti působící po celém světě.Nabízíme vývoj aplikací a informačních systémů na míru včetně vývoje cloudových řešení pro Windows Azure. Poskytujeme plný rozsah služeb od analýzy, návrhu, přes vývoj až po nasazení produktu a poskytování zákaznické podpory. Máme zkušenosti s jednoduchými aplikacemi a také s rozsáhlými projekty včetně řízení těchto projektů.

WordPress Specialist

Pracovní náplň

  • Tvorba a rozvoj nových webů založených na redakčním systému Wordpress
  • Tvorba a aktualizace dokumentace k projektům a jednotlivým webům
  • Rozvoj stávajících webů založených na redakčním systému Wordpress
  • Zpracování návrhů projektů
  • Realizace jednotlivých projektů
  • Zodpovědnost za úspěšnost projektů a chod svěřených webů
  • Emailová korespondence
  • Pravidelné porady o stavu projektů

Vyžadujeme

  • SOŠ, ICT směru, nebo ekvivalentní praxe
  • Praxe se správou WordPressu alespoň 2 roky
  • Praxe v programování v PHP alespoň 2 roky
  • Výborná znalost redakčního systému WordPress, včetně:
    • instalace,
    • zabezpečení,
    • konfigurace, ideálně plně automatická konfigurace,
    • zálohování,
    • práce se šablonami a pluginy,
    • optimalizace výkonu,
    • základní znalost architektury redakčního systému WordPress,
    • přehled nad pluginy a šablonami
  • Základní znalost funkce Apache URL Rewrite
  • Základní znalost práce s databází MySQL
  • Schopnost zprovoznit vlastní testovací prostředí s instanci WordPressu pro experimenty a testy nasazení navržených změn
  • Znalost práce s Microsoft Word, nebo LibreOffice
    • Základní práce s textem včetně využívání stylů, odkazy, automaticky generovaný obsah dokumentu.
  • Dobrý písemný projev
  • Ochota učit se nové věci
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Schopnost samostatně pracovat a rozhodovat
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Uvítáme znalost principů virtualizace, web hostingů a VPS

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce.
  • Kancelář blízko centra Brna. Možnost práce na dálku formou homeoffice.
  • Počet hodin a pracovní doba dle dohody, nejméně však cca 10h měsíčně. Individuálně, dle potřeb firmy je možné odpracovat až 40h měsíčně.
  • Nástupní mzda 200 Kč/h, po zapracování vyšší mzda.
  • Čtvrtletní bonusy.
  • Neomezený tarif pro soukromé použití, včetně členů rodiny.
  • V případě obchodního úspěchu společnosti roční bonusy.
  • Team building akce.

Informace o pozici

Místo pracoviště Brno, Renneská třída / home office
Typ pracovního vztahu Brigáda, 10h měsíčně, případně více
Typ smluvního vztahu Externí spolupráce na IČ, nebo Dohoda o provedení práce
Mzda
  • 200 – 250 Kč/h
  • Čtvrtletní bonusy až 1500 Kč (dle výkonu práce)
  • V případě obchodního úspěchu společnosti roční bonusy
Označení pozice WordPress Specialist (9406)

V případě zájmu o práci

  • Stručný životopis a reference na alespoň 5 webů zašlete na email „michal (zavináč) zobec (tečka) net“ s předmětem „Wordpress Specialist (9406)“.
  • Výběrové řízení může probíhat až ve třech kolech. Uzávěrka prvního kola je k 20.12.2017. O výs­ledku výběrového řízení se pokusíme informovat všechny zájemce. V případě, že se vám neozveme do 20.1.2018 nepos­toupil(a) jste do druhého kola výběrového řízení.