Externí programátor aplikací / C#/.NET

Jste programátor? Máte zkušenosti s psaním aplikací na platformě Microsoft .NET Framework? Možná hledáme právě vás 🙂

Popis pozice

  • Programování aplikací pro interní potřebu společnosti založené na platformách Microsoft .NET Framework pro Microsoft Windows Server, nebo Windows Azure.
  • Zpracování dokumentace k vytvořenému SW.
  • Práce z domu, vhodná pro studenty.
  • Smlouva DPP, úkolová mzda.
  • Při dlouhodobé spolupráci poskytnutí zaměstnaneckých výhod (licence pro operační systém a software, vývojové nástroje, služební telefon, služební notebook, apod.).
  • Po zapracování možnost účasti na komerčních projektech.

Vyžadujeme

  • Znalost programování webových aplikací v C#/.NET (Microsoft .NET Framework). Praxe ve vývoji aplikací v C# alespoň 1 rok.
  • Znalost HTML5, CSS, JavaScript, Ajax, ASP.NET, SQL, Entity Framework.
  • Alespoň základní znalost BootStrap.
  • Znalost návrhu architektury a vývoje aplikací v MVC.
  • Alespoň základní znalosti programování WinForm, WebForm.
  • Alespoň obecná znalost vývoje aplikací pro Windows Azure.
  • Základní znalost práce s Microsoft Office (2007, 2010, 2013, 2016).
  • Znalost OS Microsoft Windows Server (2008, 2008 R2, 2012), IIS a MS SQL Server (2008, 2008 R2, 2012).
  • Znalost OS Microsoft Windows Clients (7, 8, 10).
  • Znalost Microsoft Visual Studio (2015, 2017) Community Edition.
  • Znalost angličtiny minimálně na úrovni porozumění čtení a psaní technické dokumentace.
  • Alespoň obecná znalost principu práce s nástroji pro verzování zdrojových kódů.
  • Alespoň obecná znalost principu práce s bug tracking systémy.
  • Schopnost učit se novým věcem.
  • Spolehlivost a pečlivost.
  • Schopnost pracovat samostatně, nebo v týmu.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Možnost dojíždět do Brna v případě potřeby osobního jednání (několikrát za rok).

Výhodou

  • Alespoň obecná znalost virtualizace na bázi hypervizorů (Microsoft Hyper-V).
  • Praktické zkušenosti s automatizací kompilace zdrojových kódů na základě různých vstupních parametrů.
  • Znalost Microsoft Windows Remote Management (WinRM), Microsoft Windows Management Instrumentati­on (WMI).
  • Znalost síťového prostředí Microsoft Windows Server s Active Directory na základní úrovni.
  • Znalost verzovacích nástrojů GIT, GitHub, Visual Studio Team Services.
  • Znalost nástrojů JIRA a Confluence.

V případě zájmu zašlete

  • Stručný životopis, podrobnosti praxe z vývoje software.
  • Seznam znalostí a technologií.
  • Alespoň dvě ukázky kódu.
  • Vše zašlete na email „michal (zavináč) zobec (tečka) net“ s předmětem „Externí programátor webových aplikací / C#“.
  • V případě postoupení do užšího kola výběrového řízení vám pošleme vstupní test.