Kde koupit datadisk Winter Assault pro Warhammer 40000: Dawn of War?

Jelikož jsem příznivcem skvělé hry Warhammer 40000: Dawn of War, koupil jsem si všechny datadisky k této hře. Tedy téměř všechny. Mám původní hru a po jejím hraní včetně multiplayeru s kamarády a přítelkyní jsem zakoupil i datadisk Dark Crusade. Datadisk Winter Assault je však k nesehnání 🙁 a je to poznat i na diskuzích v komunitě. Je to trochu nelogické – distributor nic neví a asi nemá zájem prodávat.

Zatím co nový datadisk mě prozatím „svou cenou (559 Kč)“:http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2145 moc nezaujal (i když Sisters of Battle jsou docela fajn), „starý“ datadisk Warhammer 40000 Dawn of War: Winter Assault bych moc rád koupil, ale asi není kde.

Dnes mě napadlo kouknout jestli třeba na Steamu není k sehnání Winter Assault – protože na Steamu dnes v pohodě koupíte hry Company of Heroes které má na svědomí stejná firma a distributor (Relic a THQ). A co jsem zjistil? Že datadisk Winter Assault samotný už asi nikde neseženete (jedině z druhé ruky) ale alespoň komplet s datadiskem (Dawn of War + Winter Assault, jmenuje se „Warhammer 40,000: Dawn of War – Gold Edition“:) koupíte na Steam za 19,99 USD, případně ještě balík Dawn of War – Platinum Edition navrch s datadiskem Dark Crusade za 29,99 USD.

„Informace o Warhammer 40,000: Dawn of War – Gold Edition nebo Dawn of War – Platinum Edition na Steam Powered“:http://www.steampowered.com/v/index.php?area=app&AppId=4570&cc=CZ

2 Responses to “Kde koupit datadisk Winter Assault pro Warhammer 40000: Dawn of War?”


  • Ja jsem velký fanda wh40k obecně…strategie DoW mě zaujala a hral jsem všechny datadisky. Winter assault je podle mě pro člověka co má Dark crusade zbytečnost. KampaŇ je krátná a niják zvlášť nevyniká. První mise je nejlepší a ta se dá sehnat v demu. Ostatně trailery z misí se dají zhlednou na youtube čimž odpada motivace kampaň hrát…mise opravdu za moc nestojí. DoW měl tisíkrát lepší kampaň:) O Mulťásku netřeba mluvit. UI v DoW:WA je stupidní a garda slabá…nevím jestli to opravují pathe ale když už máš Crusade nemá WA smysl:)

  • michal zobec

    thecoyote

    no možná pokud jde o samotnou single play tak je pro někoho Winter Assault zbytečná, ale pokud chceš hrát za Imperial Guard tak DOW:WA mít musíš. navíc některé addony požadují Winter Assault protože používají textury z tohoto datadisku. Navíc IG není zase tak slabá, třeba mechanizované jednotky má velmi silné a má navíc nejlepší dělostřelectvo. Navíc při použití vhodné taktiky to zas tak hrozné s pěchotou Imperial Guard taky není.

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: