Co nás čeká ve Windows Mobile 6.5?

> Na začátku minulého týdne Steve Ballmer na Mobile World Congressu v Barceloně představil novou verzi operačního systému Windows Mobile 6.5 a několik nových služeb, které budou na mobilní Windows úzce napojeny. Už dříve bylo jasné, že nová verze systému nabídne podstatné zjednodušení ovládacích prvků a lepší optimalizaci pro ovládání pomocí prstů.
>
> V posledních týdnech se rovněž objevilo několik testovacích beta verzí WM6.5 ROM, které ale zdaleka nenabízely takové možnosti, jako dnes představená oficiální verze, šlo zkrátka jen o poslepované ROM s několika málo prvky nové verze systému. Původně jsem byl k nové verzi trochu skeptický a neustále mě provázela myšlenka, zda Microsoft jen nechce dočasně zalepit prázdný prostor na trhu, ale po představení na MWC mám na nové mobilní Windows 6.5 zcela jiný názor a rozhodně půjde o systém plný inovací; od vzhledu, přes funkce až po nové služby, jako je MyPhone, Marketplace a další.
>

„Zbytek článku si můžete přečíst na serveru www.smartmania.cz“:http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=1125

0 Responses to “Co nás čeká ve Windows Mobile 6.5?”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: