Články o produktech Microsoft Windows Vista, Microsoft Office 2007 a ukázka schopnosti Microsoft Word publikovat na blog WordPress

V současné době pracuji na článcích o nových produktech společnosti Microsoft. Již jsem odevzdal článek pro časopis Click!, ve kterém by se měli čtenáři seznámit v lehkém náhledu na některé s podstatných vlastností těchto nových a v některých směrech možná i revolučních vlastnostech (nejen pro svět ale i pro samotný Microsoft). Kromě toho, že si zde přečtete články vydané v tištěné formě v některém z časopisů se kterými spolupracuji (Click! , Upgrade IT!), tak si zde můžete přečíst případné rozšířené verze článků ve verzi pro můj blog případně jiné servery. Zároveň bych moc rád dal příležitost seznámit potencionální uživatele s novými vlastnostmi produktů, takže se setkáte v budoucnu na tomto blogu s různými příklady a ukázkami.

Jednou z prvních ukázek jsou vlastně všechny dnes publikované články – mají jednu zajímavou vlastnost – všechny byly napsány a hlavně publikovány z aplikace Microsoft Word 2007. Tato nová vlastnost je třeba jednou z vlastností kterou osobně velmi vítám, protože mi prozatím způsobovalo problémy publikovat jakýkoli článek s rozsáhlejším textem a formátováním (typicky moje recenze). Publikace na blog je velice snadná a dá se shrnout tím, že pokud jste schopni sami nainstalovat na hostingový server blog WordPress, jste schopni pochopit požadavky pro konfiguraci Wordu pro publikaci ve vašem blogu. Osobně se mi to podařilo napoprvé a nemusel jsem kvůli tomu ani studovat nápovědu (což se nedalo říci o předchozích Betách Microsoft Office 2007 – Beta 2 a Technical Refresh 2).

0 Responses to “Články o produktech Microsoft Windows Vista, Microsoft Office 2007 a ukázka schopnosti Microsoft Word publikovat na blog WordPress”


  • No Comments

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: