Call of Duty 4 – Modern Warfare – několik trailerů

Na Tiscali Games oznámili vydání oficiálního traileru pro hru Call of Duty 4 s podtitulem Modern Warfare. Zajímavé je, že Call of Duty se ve čtvrtém díle bude věnovat modernímu válčišti, což dost narušuje tradici této poměrně výborné hry. Podle záběrů z oficiálního traileru to vypadá, že bude nabízet spíše podobnou funkcionalitu jako Armed Assault, což by mě potěšilo víc než arkádová střílečka Battlefield 2, a je možné že bych tuto hru hrál (jistou dobu mě bavil původní Call of Duty). Uvidíme jak se s tím vývojáři poperou, zvláště mě zajímá ve videu viděné vysazování jednotek z vrtulníků, apod.

Na internetu jsem však našel další videa, která se věnují Call of Duty. První video je spíš taková vzpomínka na předchozí tři díly Call of Duty 1, 2 a 3.


Druhé video je nejspíš mix z CoD 4 a CoD 3. Je tam, ale zajímavy záběr bojové scény z CoD 4 z Rudého náměstí v Moskvě.

P.S.: Ne, že bych měl něco proti Battlefield 2, nebo proti obyčejným střílečkám, ale ve většině válečných her mám raději variabilitu a realističnost, což mi BF2 moc nenabídne. Pokud hraju běžnější střílečky tak se mi líbí ty futuristické, kde moc realističnost napodobit nejde (kdo ví co bude za 200 let?). Takže jako obyčejná střílečka se mi líbí Battlefield 2142 a těším se až si zkusím Enemy Territory: Quake Wars. Jinak mám velice rád Unreal Tournament 2004, kde se mi velice líbí Onslauht mod, který hrajeme se svou přítelkyní a kamarády spolu nebo na netu. 🙂

 

2 Responses to “Call of Duty 4 – Modern Warfare – několik trailerů”


  • Ono nejspíš půjde o arkádu v na moderním prostředí, tedy nějakou realističnost ve stylu Armed Assault bych od toho rozhodně nečekal. Normální hráči mají totiž arkádový stal hraní rádi (viz třeba NfS nebo MoH).

  • no je to možné, ale původní COD zas takovej arkádovej nebyl… 🙂

    jo mimochodem dík za češtinu do WordPress a za celou českou distribuci (balení) WordPress :-))

Leave a Reply


%d blogerům se to líbí: