Assasins Creed – nové video ze hry (Montferrat a Cathedral Chase)

Nové velmi dlouhé video (téměř 12 minut) ze hry Assasins Creed vás seznámí s možným úkolem ve finální hře. Na videu, které komentuje producentka Jade Raymond, má postava za úkol zabít Williama z Montferratu ve městě Acre. Úkol je dokonce založen na skutečné události z 12. července 1191.

Na videu si můžete všimnout poněkud arkádovější systém boje, kdy s vaší postavou bojuje pouze jeden muž. Samozřejmě pokud potkáte lučištníky máte smůlu – střílí do vás bezhlavě všichni, ale pokud jde o boj na zemi tak na vás všichni stojí frontu. To mi připadne docela hloupé na to že se snaží Ubisoft prezentovat hru jako realistickou. Na druhou stranu ale chápu že ne každý to musí zvládnout. Osobně bych přijal volbu s možností nastavení nebo případně nechat bojovat všechny v nejvyšší obtížnosti. Myslím si že v případě této situace půjde pak víc o stealth akci než v případě hloupé „fronty na maso“. Hráč si pak nemůže dovolit vyvraždit půlku posádky a musí uvažovat jak se vyhnout vojákům.

Video je rozdělené na dvě části, první je hlavně o plnění úkolu a druhé o útěku z „místa činu“. Pokud však chcete vidět moc pěknou grafiku doporučuji skouknout i druhé video, kde pak bude Jade s postavou utíkat na věž kostela odkud je úžasný výhled 🙂


0 Responses to “Assasins Creed – nové video ze hry (Montferrat a Cathedral Chase)”


  • No Comments

Leave a Reply