ARMA 2: Private Military Company DLC omylem zdarma v ARMA 2 patch 1.56?

Herní webový server klesá na úroveň bulvárních časopisů Blesk/Šíp vydáním následující **šokující** zprávy:

> Tvůrcům z Bohemia Interactive se opravdu povedl husarský kousek a kampaň, která měla být hlavním tahákem placeného rozšíření Arma 2: Private Military Company, (pravděpodobně) omylem zabudovali do patche v1.56, konkrétně do ne-Steam verze. Steam verze patche kampaň nazvanou Operation Black Gauntlet v sobě nemá.

Přitom vydání takovéhoto článku na Games.cz je přinejmenším unáhlené zvláště s přihlédnutím k tomu, že se pro ARMA 2 jedná již o druhý DLC (stažitelný doplněk).

Samotný vyvojář hry Bohemia Interactive Studio se nijak (asi?) k článku nevyjádřilo ale ostatně není proč. Součástí informací o patchu pro ARMA 2 version 1.56 jsou následující informace:

> **Arma 2: Private Military Company Lite** – all units, vehicles and weapons from Arma 2: Private Military Company are included in this patch with lower quality textures and audio files. The full version of Arma 2: Private Military Company with high resolution textures and packed with a new campaign is available for purchase; see http://www.arma2.com/pmc for more information about the content of Arma 2: Private Military Company.

Hodně pak napoví patch 1.54 vydaný k příležitosti vydání prvního DLC pro ARMA 2: British Armed Forces

> **Arma 2: British Armed Forces Lite** – all units, vehicles and weapons from Arma 2: British Armed Forces are included in this patch with lower quality textures and audio files. The full version of Arma 2: British Armed Forces with high resolution textures and packed with a new campaign and large selection of new single player missions is available for purchase, see http://www.arma2.com/baf for more information about the content of Arma 2: British Armed Forces.

Je tedy vidět že při psaní článku hledá redaktor senzaci tam kde není. Normální hra ARMA 2 obsahuje běžně ty samé modely v nižšším rozlišení jako jsou dodány pro samotné DLC, kde jsou samozřejmě k dispozici ve vysokém rozlišení. Je to z důvodu hry pro více hráčů protože by pak nemohli hrát uživatelé s DLC a bez DLC, síťová hra by se tak výrazně zkomplikovala (uživatelů s DLC bude pravděpodobně méně než bez DLC takže by si nemohli zahrát na všech serverech).

###Odkazy
– „Arma 2 se blýskla vydáním patche i rozšíření PMC“:http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/arma-2-se-blyskla-vydanim-patche-i-rozsireni-pmc-54343/
– „ArmA 2: Operation Arrowhead: Version History“:http://community.bistudio.com/wiki/ArmA_2:_Operation_Arrowhead:_Version_History

0 Responses to “ARMA 2: Private Military Company DLC omylem zdarma v ARMA 2 patch 1.56?”


  • No Comments

Leave a Reply