ARMA 2: demo s multiplayerem ke stažení

Bohemia Interactive Studio vydalo demo pokračovatele her Operation Flashpoint a Armed Assault – Arma 2. Demo překvapivě obsahuje hru více hráčů (oproti demům k předchůdcům této hry, které multiplayer nikdy neobsahovalo).

Obsah dema

Demo má velikost téměř 3 GB a obsahuje celkem dva ostrovy:

  • Útes
  • Černarus (omezená velikost)

Ostrov Černarus je pro demo velikostně omezen asi až na 1/3 původní velikosti v plné verzi. Zajímavé je taky to že plocha mapy je cca 2/3 oproti plné verzi hry a zbytek mapy obsahuje jen zeleň. Takže se v demu velmi často může stát že si jdete po silnici, která najednou končí a dál není nic než tráva (viz. obrázky a video).

Hra obsahuje také editor map bez možnosti jejich uložení a omezený výběr jednotek.

Celkem je ve hře 8 výcvikových map a tři hry pro jednoho hráče (SP), z nichž jedna (Údolí smrti) je také pro hru více hráčů (MP).

V demu si také můžete za omezených podmínek vygenerovat náhodné mise pro jednoho nebo více hráčů.

Než začnete hrát

Doporučuji stáhnout a nainstalovat poslední verze:

Pokud se tímto doporučením nebudete řídit tak je možné, že se setkáte s určitými potížemi ve hře, případně hra nepůjde vůbec spustit.

ARMA 2 Demo také na Steamu

Demo této hry je také na populárním distribučním systému Steam. V případě že si stáhnete demo zde, tak se samotný Steam postará o splnění nezbytných požadavků (nainstaluje DirectX před prvním spuštěním dema). Také zde je ARMA 2 česky, přestože přímo na Steamu je uvedeno že hra je jen anglicky.

Odkazy

0 Responses to “ARMA 2: demo s multiplayerem ke stažení”


  • No Comments

Leave a Reply